AG sevenler bu foruma (=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AG sevenler bu foruma (=

Ashley Greene

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

TayLoR LautneR'mm F.C

2 posters
YazarMesaj
HiLautner
Üye
HiLautner

TayLoR LautneR'mm F.C Shanex11

TayLoR LautneR'mm F.C Empty
MesajKonu: TayLoR LautneR'mm F.C   TayLoR LautneR'mm F.C Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:13 pm

Evet askımın fanı Wink
KatıLanlar KatıLdım demsi yeretrLi Very Happy

[size=large]BİYOGRAFİ
[/size]

Şubat, 1992 Grand Rapids, Michigan, Taylor Daniel Lautner 11 doğumlu bir çok genç yaşından itibaren başarılı bir yaşam için kaderinde olduğunu göstermiştir. Zaten turnuva kazanan O altı yaş, Fabiano's Karate Okulu eğitim at Karate çalışmalarına başladı ve aşağıdaki yıl da oldu. Yakında yedi ile tren için Timne Dünya Karate şampiyonu Mike Sohbet ve o sekiz oldu davet edildi, o on iki yıl içinde, ülkesinin temsil ve bölme altında Dünya Karate Derneği yaptığı Junior Dünya olma ile kendini kanıtlamış istendi Formlar ve Silah şampiyonu, üç altın madalya kazanmak. O, savaş sanatları devrede fanfar devam; 2003, sadece onbir yaşında at, o sırada bir numaraya NASKA Karadeniz Kemer Aç Formlar, Müzik Silahlar, Geleneksel Silahlar ve Geleneksel Formlar ve dünyadaki ve, oniki ve yaş ile , o da "siyah kemer altında üç Junior Dünya Şampiyonası vardı.
Ancak, karate, onun için severim ek olarak, Taylor oyunculuk hata ile zaman yedi yaşındaydım, onun savaş sanatları hocası sonra dolu olduğunu Los Angeles'ta bir Burger King Reklam rol için seçmelere onu ikna etti. Her ne kadar da başarısız oldu, o kadar ki o hareket bir kariyer takip istedim, ana-babasına söyledi deneyimlerinden zevk. Yakında, kendisi ve ailesinin in Michigan kendi ve ileri gelen Kaliforniya için Taylor kadar düzenli olarak rol hareket için deneme olabilir geri seyahat edildi. O on, sıkça ve hava biletlerin onları göçü başlamadan seyahat oldu, ailesi nerede Taylor bir avantaja sahip olacak sabit karar Los Angeles'a yerleştirme için tam zamanlı olarak seçmelere göre. Her ne kadar arkadaşlar ve aile geride bırakıp İngiliz anahtarı olduğunu, hareket onu eklenen ikramiye verdi futbol ve beysbol bir daha yoğun düzeyde rekabet göre.

Los Angeles'a hareket beri Taylor Karım ve Çocuk "konulu" (2001), "Summerland" (2004), "The Bernie Mac Show" (2001) ve The Nick & Jessica Variety Saat (2004) rol rezerve sahip ( TV). Televizyon ek olarak, Taylor çok eser üzerinde sesle başarılı olmuştur. Taylor ve karikatür "Danny Phantom hakkında" (2004) ve onun "Yeni Ne Scooby Doo's iki bölümü kayıt vardır Youngblood olarak yinelenen bir rol yer var?" (2002) ve 'Charlie Brown'. Taylor ayrıca, bir dizi pilot tanıtımı düzenli hangi şekilde mi? Denilen yer var (1977) bir animasyon serisi 'hakkı olarak Silas ve ses ile birlikte Silas ve Brittany.

Onun büyük zarar 2005 yılında, üç bir yaşta, Taylor ve Robert Rodriguez film Shark Boy rolü kazandı gelen Adventures Sharkboy ve Lavagirl 3-D (2005). O üç ay Austin, Texas yeri üzerinde, o tam bir keyif filme harcadım. Ay içinde, o sonra başarıyla Cheaper yılında the Dozen 2 (2005) tarafından Eliot, the Bakers' rakip bir oğlu oynamaya auditioned.

Boş zamanlarında, Taylor seviyor, bu da futbol olarak çok güçlü bir inç olduğu spor, geri suç ve savunma hattı üzerinde orta arka ile çalışıyor, beyzbol yılında Hart Beyzbol Programı katılmaktadır futbol ve beyzbol oynarken nerede orta saha ve ikinci üssünde bulunuyor. Ayrıca LA Hip Çocuklar, bir hip-hop dans grubu dahildir. Taylor da 'Sharkboy ve Lava Kız' co-yıldız Taylor Dooley, kim coincidentally onun Los Angeles'ta ev yakınında yaşıyor gibi arkadaşları ile evde film yapmayı seviyor.

Her ne kadar, o yetişkinlik halinde hareket devam etmek istiyorsa, bir film senaryo yazarı ve yönetmen olma fikrini değildir. Elbette, bu kim iyi neyse o, fikrini ayarlar yapmak için kaçınılmaz bir genç çocuk!

TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472654-268-399
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472639-253-399
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472651-400-274
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472659-500-317
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472646-400-289
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472641-269-399
TayLoR LautneR'mm F.C Selena-Gomez-and-Taylor-Lautner-taylena-6472653-400-273
[/align][/b]
O BENİM YASAM FELSEFEM..! <3
Greene
Co-Admin
Co-Admin
Greene

Ruh Hali : 6

Kişi sayfası
Başarı:
TayLoR LautneR'mm F.C Imgleft50/50TayLoR LautneR'mm F.C Emptybarbleue  (50/50)

TayLoR LautneR'mm F.C Empty
MesajKonu: Geri: TayLoR LautneR'mm F.C   TayLoR LautneR'mm F.C Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 12:42 pm

Aovv katılıyorum birtanemin fanına.
Ben onun için herşeyi yaparım!

TayLoR LautneR'mm F.C
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TayLoR LautneR'mm
» TayLoR Lautner'm için 1992'ya kadar sayalım