AG sevenler bu foruma (=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AG sevenler bu foruma (=

Ashley Greene

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

Dos Santos imzaladı

YazarMesaj
Greene
Co-Admin
Co-Admin
Greene

Ruh Hali : 6

Kişi sayfası
Başarı:
Dos Santos imzaladı Imgleft50/50Dos Santos imzaladı Emptybarbleue  (50/50)

Dos Santos imzaladı Empty
MesajKonu: Dos Santos imzaladı   Dos Santos imzaladı Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:04 am

Dos Santos imzaladı

Galatasaray’ın yeni tranferi Giovani Dos Santos basın karşısına çıktı. Meksikalı futbolcu sezon sonuna kadar kendisini sarı-kırmızılı kulube bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde söz alan Galatasaray yöneticisi Murat Yalçındağ devre arasında yaptıkları transferlerden dolayı tatlı bir yorgunluk yaşadıklarını belirtti.

Yalçındağ’dan sonra söz alan Giovani Dos Santos ise Barcelona’da altyapıdan beri bulunduğu için başarılı bir performans sağladığını ancak İngiltere dönemiminde adaptasyon sorunuyla karşılaştığını belirtti.

Transferinin gerçekleşmesinde Rijkaard’ın etkisinin büyük olduğunu belirten Meksikalı yıldız, ’Rijkaard önceklikle babamla konuştu ve daha sonra da menajerimle iletişme geçtiler’ dedi

Rijkaard’ı da çok iyi tanıdığını da söyleyen Giovani Dos Santos, ’Hocamızın sistemini çok iyi biliyorum’ dedi.

Santos ayrıca kanatlarda oynamayı daha çok sevdiği ancak Rijkaard’ın görev vermesi halinde forvette de oynayabileceğini ifade etti.

Meksikalı futbolcu son olarak Galatasaray taraftarına teşekkür ederek, ’Karşılamaları beni çok motive etti. Taraftarımız ve takım arkadaşlarımızla da buluşmak için sabırsızlanıyorum’ dedi.

Dos Santos imzaladı
1 sayfadaki 1 sayfası